O nas

Nasze zdrowie to najcenniejszy skarb naszego życia. Jesteś zdrowy, to tak naprawdę masz wszystko!
Nikt nie może ci go dać- to zależy tylko od ciebie i od twego stylu życia jakie ono będzie!

Akademia Sztuki Życia, to miejsce gdzie pomożemy odzyskać ci nadwątlone zdrowie, to miejsce gdzie zaznasz radości życia, i co najważniejsze- posiądziesz wiedzę, jaką profilaktykę stosować, by stan twego zdrowia nie uległ pogorszeniu.

Pomimo ogromnego postępu w medycynie, farmacji czy technikach diagnostycznych, wręcz lawinowo narasta liczba osób chorujących na choroby cywilizacyjne. Obecna cywilizacja dała nam ogromny postęp techniczno- naukowy, kosztem naszego zdrowia i radości życia.
Choroby układu krążenia to zmora naszych czasów. Zawały serca, udary mózgu zabijają coraz młodszych ludzi. Nowotwory zadomowiły się na dobre zbierając straszne żniwo. Mógłbym wymienić jeszcze kilkadziesiąt jednostek chorobowych, które zabijają nas podstępnie i bezlitośnie.


www.agro-farm.com.pl

Niszczą one nie tylko człowieka, który choruje. Podstępnie zabijają zdrowych członków rodziny, rujnując nie tylko ich psychikę. Choroby XXI wieku dokonują eksterminacji w wielu społeczeństwach. Dziś Świat Zachodni jest przeraźliwie obżarty. Widać to każdego dnia na ulicy, w szkole, na basenie czy nawet w przedszkolu. Hordy spasionych i otyłych ludzi, nakręconych wszędobylską reklamą, nie świadomi co jedzą, powoli doprowadzają do ruiny swój organizm. Jak po deszczu wyrastają Fast - foody, które są przystosowane do tego aby swoim jedzeniem nas UTUCZYĆ, ZNISZCZYĆ ZDROWIE, A NASTĘPNIE POZBAWIĆ ŻYCIA. Smutne jest to, że większość problemów ze zdrowiem dopada nas na własne życzenie.

Kiedy zaczynają się problemy ze zdrowiem, wtedy zaczyna powoli wyłaniać się prawda, która dla niejednego z nas jest bardzo gorzka. Często nasze tarapaty ze zdrowiem - jak kostka domino - powalają nas i wszystko wokół. Pogrążają lawinowo w innych problemach. Choroba to nieobecność w pracy, brak środków finansowych , brak właścicielskiego nadzoru firmie, co niejednokrotnie ma przełożenie na wynik ekonomiczny, który jest podstawą naszej egzystencji.

Następną prawdą jest kontakt ze POLSKĄ SŁUŻBĄ ZDROWIA. Lekarze szastają antybiotykami na lewo i prawo pogłębiając wyniszczenie naszego organizmu, jest zjawiskiem powszechnym ale bardzo niebezpiecznym. Następnie koszmarnie długie kolejki do specjalisty czy na badania wysoko-specjalistyczne pogłębiają wyniszczenie naszego organizmu.

W naszej Akademii Sztuki Życia odzyskasz zdrowie dzięki naturze, która nas obdarza swymi "lekami z Bożej apteki". To dzięki terapii naturalnej, możemy osiągnąć to co jest najcenniejsze w życiu człowieka - zdrowie.
W naszej ofercie znajdą państwo wiele skutecznych i sprawdzonych metod terapeutycznych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DOROSŁYCH ORAZ DZIECI